A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wielkie brawa dla Pana Wróblewskiego, który wybudował drogę dla nas wszystkich, jednak PSL to super partia budowniczych nowej Polski
Jakich pracodawcow polecacie w 3 city?
@kierowcaNieRajdowca - Obejrzyj sobie wizualizację a dostąpisz oświecenia.
Znowu warsawiaki beda zjezdzac pod elblagiem na Władyslawowo :D
Urząd Miejski, atmosferą niczym w Ojcu Chrzestnym.
Z głową wszystko u ciebie ok? Co ma wróbel do s7?
No w koncu bede mogl poszalec moim bentlejem.
Ważne że klecha pokropił , będzie się bosko jeździło
Ksiądz Adam nie powinien pokazywać się w towarzystwie skorupowanego kłamcy Głębosza Andzrzeja.
Oczywiście pisiory bedą krytykować, bo liczyli, ze Wilk wygra wybory, a to bzdety i Morawiecki mówiłby zbudowaliśmy ekspresówke, a tak wiadomo, ze pomimo przeszkadzania przez PiS drogę oddano!