A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty sie o Holandie nie martw,tam nikt gowna w postaci dopalaczy nie zazywa,ludzie chca to pala,nie chca to nie pala!wiec durniu nie sraj ze od marihuany ktos sie zatrul,zatruty to jestes pewnie ty od gowna ktore chlejesz i ktore ma 40%
@Dede - No to jesteś dede na celowniku zaiksu teraz;) Mnie do dziś dnia Nintendo ściga za handelek (dilerkę) cartridge'ami do NESa, a raczej Pegasusa;) wśród kolegów z klasy xD
Ty sam lewacki kurs jesteś, na prawackich kursach też nie mówią. A legalizacja marihuany to same problemy (no poza narkomanami) marihuana tez uzależnia i to prawda.
Co to za pierdoly ktos wypisal! Remont trwa od sierpnia to tylko trzy miesiace. W dodatku byl chyba konieczny bo przeciez w okresie zimowym zalewalo piwnice i szatnie to tez pewnie sie nie podobalo, ale jak w koncu Pani dyrektor temu zaradzila i tak macie pretensje... opanujcie sie ludzie.
Sp 12. Widzialem to.
Zapraszam pod sp 18,gdzie wieczorami na schodach szkoły nastolatki z 8klas piją, palą robią sobie malinki, fotki w dzien powszedni i weekendy. Dachy na Kalenkiewicza im pozamykali to siedzą na terenie szkoły. Najlepsze, że to sami prymusi nie jakas zwykła patologia
ale ten diler pod 12?
a ja myślałam, że to jakies urban legend z tymi dilerami sprzedjacymi narkotyki pod szkołami podstawowymi
Ten diler o którym mowa to nie jaki Kruger
Łapać tych narkomanów śmierdzących fajansiarzy bez zębów i rozumu.