A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@szimurina - Takie klasyk z filmu edukacyjnego w szkole co puszczają. Też tak myślałem, a jednak. ..
czy wiecie, ze w Elblągu jest około 500 dilerków małego pokroju i 95% z nich zażywa swoje narkotyki. jakieś 60 procent młodych po 16 rokiem życia zapaliło lub pali trawkę a 20% zażywała lu zażywa amfetaminę.
@kolegaćpunów - Dobrze, że masz rozeznanie w liczbach. ..
Na Daszyńskiego
Zajmijcie się patologią w SP 15 i SP 6 :)
@Kiedyśbrałęm - Kiedyś brałaś do buzi sxmato!