36
18.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@szimurina - Takie klasyk z filmu edukacyjnego w szkole co puszczają. Też tak myślałem, a jednak. ..
(2018.10.18)
czy wiecie, ze w Elblągu jest około 500 dilerków małego pokroju i 95% z nich zażywa swoje narkotyki. jakieś 60 procent młodych po 16 rokiem życia zapaliło lub pali trawkę a 20% zażywała lu zażywa amfetaminę.
kolegaćpunów (2018.10.18)
@kolegaćpunów - Dobrze, że masz rozeznanie w liczbach. ..
(2018.10.18)
Na Daszyńskiego
Kierownik (2018.10.19)
Zajmijcie się patologią w SP 15 i SP 6 :)
(2018.10.21)

info

0  
  0
@Kiedyśbrałęm - Kiedyś brałaś do buzi sxmato!
(2018.11.14)