36
18.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Osral zbroje malolat i inni trzesa porami sprzeda nie sprzeda
(2018.10.18)

info

5  
  1
Ja się zastanawiam jak dzieciaki z SP4 dużymi grupami wychodza za garaże na papierosa nikt nawet się nie zastanawia gdzie idą!a potem wracają tacy okopceni na lekcje ..następnym razem pozbieramy te pety z piaskownicy i zaniesiemy na lekcje trochę tego się nazbiera
Gość 123 (2018.10.18)

info

14  
  0
@rodzicM - Jak zwykle znajdzie sie ktos co nie zrozumiał poruszanego problemu w tym artykule.
(2018.10.18)
I większe koszty leczenia uzależnień, zatruć itd. Holandia słono płaci za swoją głupotę, ale tego na lewackich kursach nie powiedzą.
(2018.10.18)
Gimnazjalną patologią że SP 19 niech się zajmą
Qazi (2018.10.18)

info

8  
  0
Bo to niby rodzice nie wiedzą że dziatki palą, pija i ćpają ? Wystarczy udać się wieczorem na tzw Starówkę. Tylko kary finansowe dla rodziców. Nic tak nie leczy jak 10 tysiaków kary za niedopełnienie obowiązków rodzicielskich.
(2018.10.18)

info

8  
  3
Mrówka, nie mrówka- trzeba wszystkich kasować i porządnie karać. Tylko wtedy bedą sie bać. Ale do tego trzeba uczciwych Sądów. .
(2018.10.18)
Zalegalizować dragi i obłożyć akcyzą! Tak jak tytoń i alkohol.
kkkkkk1 (2018.10.18)

info

5  
  5
W jego wieku też dilowałem. .. .kasetami z muzyką :-))))
Dede (2018.10.18)
No jak niema prawdziwego gospodarza w szkołach, bo niektóre panie dyrektorki kandydują, to mamy to co mamy.
(2018.10.18)

info

10  
  3