UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zapraszam pod sp 18,gdzie wieczorami na schodach szkoły nastolatki z 8klas piją, palą robią sobie malinki, fotki w dzien powszedni i weekendy. Dachy na Kalenkiewicza im pozamykali to siedzą na terenie szkoły. Najlepsze, że to sami prymusi nie jakas zwykła patologia

Martin33