UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty sie o Holandie nie martw,tam nikt gowna w postaci dopalaczy nie zazywa,ludzie chca to pala,nie chca to nie pala!wiec durniu nie sraj ze od marihuany ktos sie zatrul,zatruty to jestes pewnie ty od gowna ktore chlejesz i ktore ma 40%

ulala

Anuluj