Wybrany wątek opinii

W jego wieku też dilowałem. .. .kasetami z muzyką :-))))
Dede (2018.10.18)
@Dede - No to jesteś dede na celowniku zaiksu teraz;) Mnie do dziś dnia Nintendo ściga za handelek (dilerkę) cartridge'ami do NESa, a raczej Pegasusa;) wśród kolegów z klasy xD
ówczesnySkrytoPrzestępca (2018.10.18)
Powrót do komentarzy