UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to za pierdoly ktos wypisal! Remont trwa od sierpnia to tylko trzy miesiace. W dodatku byl chyba konieczny bo przeciez w okresie zimowym zalewalo piwnice i szatnie to tez pewnie sie nie podobalo, ale jak w koncu Pani dyrektor temu zaradzila i tak macie pretensje... opanujcie sie ludzie.
Rodzic