UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za pierdoly ktos wypisal! Remont trwa od sierpnia to tylko trzy miesiace. W dodatku byl chyba konieczny bo przeciez w okresie zimowym zalewalo piwnice i szatnie to tez pewnie sie nie podobalo, ale jak w koncu Pani dyrektor temu zaradzila i tak macie pretensje... opanujcie sie ludzie.

Rodzic

Anuluj