UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za pierdoly ktos wypisal! Remont trwa od sierpnia to tylko trzy miesiace. W dodatku byl chyba konieczny bo przeciez w okresie zimowym zalewalo piwnice i szatnie to tez pewnie sie nie podobalo, ale jak w koncu Pani dyrektor temu zaradzila i tak macie pretensje... opanujcie sie ludzie.
Rodzic