UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dede - No to jesteś dede na celowniku zaiksu teraz;) Mnie do dziś dnia Nintendo ściga za handelek (dilerkę) cartridge'ami do NESa, a raczej Pegasusa;) wśród kolegów z klasy xD

ówczesnySkrytoPrzestępca

Anuluj