UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dede - No to jesteś dede na celowniku zaiksu teraz;) Mnie do dziś dnia Nintendo ściga za handelek (dilerkę) cartridge'ami do NESa, a raczej Pegasusa;) wśród kolegów z klasy xD
ówczesnySkrytoPrzestępca
@Dede - No to jesteś dede na celowniku zaiksu teraz;) Mnie do dziś dnia Nintendo ściga za handelek (dilerkę) cartridge'ami do NESa, a raczej Pegasusa;) wśród kolegów z klasy xD
ówczesnySkrytoPrzestępca