UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Doświadczonyenergetyk - Panie doświadczony energetyku, obecnie tworzone struktury na pewno przyspieszą prace inwestycyjne i w wyjątkowych przypadkach pomogą przy usuwaniu awarii (np. nawałnice) a na co dzień usuwaniem awarii zajmują się pracownicy, którzy zajmują się eksploatacja sieci i niedawno zostali przejęci do spółki matki. Tym to sposobem oddziały będą większość prac wykonywać swoimi ludźmi a to znaczy szybciej i taniej ku zadowoleniu klientów.

ana35