UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Doświadczonyenergetyk - Panie doświadczony energetyku, obecnie tworzone struktury na pewno przyspieszą prace inwestycyjne i w wyjątkowych przypadkach pomogą przy usuwaniu awarii (np. nawałnice) a na co dzień usuwaniem awarii zajmują się pracownicy, którzy zajmują się eksploatacja sieci i niedawno zostali przejęci do spółki matki. Tym to sposobem oddziały będą większość prac wykonywać swoimi ludźmi a to znaczy szybciej i taniej ku zadowoleniu klientów.
ana35