Wybrany wątek opinii
A na modrzewinie firemki za obecnej wladzy po kilka osób, a tu od razu 70! Brawo PIS!.
Do moderacji
Odpowiedz
15
51
@Realista1 - Fanatyk
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@Realista1 - 70 osób które zostało wyciągnięte z innych firm na elbląskim rynku.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Realista1 - zatrudniają podkradając pracowników z innych firm wykonawczych. nie zmniejszają w najmniejszym stopniu bezrobocia.
stawiając w trudnej sytuacji firmy które podpisały umowy na wykonawstwo a zostały zniszczone przez swego zleceniodawcę. Energa firma bez honoru a spólka po dwóch latach do rozwiązania. awarie teraz usuwane będą w czasie
dwu lub trzykrotnie dłuższym niz obecnie przez firmy zewnętrzne
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Doświadczonyenergetyk - Panie doświadczony energetyku, obecnie tworzone struktury na pewno przyspieszą prace inwestycyjne i w wyjątkowych przypadkach pomogą przy usuwaniu awarii (np. nawałnice) a na co dzień usuwaniem awarii zajmują się pracownicy, którzy zajmują się eksploatacja sieci i niedawno zostali przejęci do spółki matki. Tym to sposobem oddziały będą większość prac wykonywać swoimi ludźmi a to znaczy szybciej i taniej ku zadowoleniu klientów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2