UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a czy głupim narodem jesteśmy też kiedy kupujemy doższe bułeczki? i mówimy że piekarz to taki dobry pracodawca bo podnosi pensje swoim pracownikom? akurat energia elektryczna jest takim towarem że nie można sobie tak na łapu capu podnosi jej cenę. Pozdrawiam

koleś222