UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie udało Wilkowi oderwać od Olsztyna Energii Operator i utworzyć potężny, samodzielny Oddział Elbląg, to "otwórzmy mały oddział nowej Spółeczki" i zróbmy z tego wielki sukces PISu. Trochę to słabe.

napozór

Anuluj