UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie udało Wilkowi oderwać od Olsztyna Energii Operator i utworzyć potężny, samodzielny Oddział Elbląg, to "otwórzmy mały oddział nowej Spółeczki" i zróbmy z tego wielki sukces PISu. Trochę to słabe.
napozór
nie udało Wilkowi oderwać od Olsztyna Energii Operator i utworzyć potężny, samodzielny Oddział Elbląg, to "otwórzmy mały oddział nowej Spółeczki" i zróbmy z tego wielki sukces PISu. Trochę to słabe.
napozór