A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No właśnie. Co z nimi się stało. Nagle wszystko ucichło?????? Pewnie nadal pracują. Tak właśnie zamiatają wszystko pod dywan.Gdzie sprawiedliwość????
Umiesz czytać ze zrozumieniem!?
Żandarmeria jest gorzej przesiąknięta fekalimi niż policja. W policji jest przynajmniej policja w policji czyli BSW. W żandarmerii nie ma nikogo kto by kontrolował bestialstwo, bandytyzm i złodziejstwo szczególnie na wyższych szczeblach. Czas to zmienić.
Trzeba być naprawdę głupkiem, żeby mając taką pracę, że nie trzeba grać w totolotka, bawić sie narkotykami.
42 letni szeregowy?To jakaś paranoja, nawet w wojsku muszą być jakieś granice absurdu. Zapewne jest jedynym w Polsce specjalistą od jakiejś tajnej broni.
Wreszcie jakiś życiowy artykuł o wojsku, a nie w kółko jakieś awanse, parady, wizyty, asysty.
Z tych nudów to chyba już nie wiedza co mają robić.
Puknij się w głowę i obejrzyj TVP 1albo TVP INFO. tam dopiero masz życiowe reportaże.A to zwykła artykuł,który dotyczy wojskowych.A dla Was elblazan hasło wojsko i już macie używanie,opluwanie i obrzucanie ich błotem .Ot i cała prawda .
Salvador jak lubisz srac we wlasne gniazdo i byc donosicielem na kolegow w pracy to nie ma sie co dziwic ,ze sie tak oburzyles ,frajerzyno
Jak.zatrzymani na Kosynierów to raczej wiem który to ten 34 latek. Szkoda chłopa.