Wybrany wątek opinii

chciałbym zapytać: co się dzieje z pewnymi oficerami, przy których znaleziono podobną ilość prochów? Wydaje mi się, że w dalszym ciągu pełnią służbę w polskim wojsku. Z tym, że jeden w stolicy, a drugi na miejscu. Wstyd i żenada. ..
sgru (2018.10.09)
No właśnie. Co z nimi się stało. Nagle wszystko ucichło?????? Pewnie nadal pracują. Tak właśnie zamiatają wszystko pod dywan.Gdzie sprawiedliwość????
(2018.10.09)
Powrót do komentarzy