UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żandarmeria jest gorzej przesiąknięta fekalimi niż policja. W policji jest przynajmniej policja w policji czyli BSW. W żandarmerii nie ma nikogo kto by kontrolował bestialstwo, bandytyzm i złodziejstwo szczególnie na wyższych szczeblach. Czas to zmienić.

Salvador