UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Żandarmeria jest gorzej przesiąknięta fekalimi niż policja. W policji jest przynajmniej policja w policji czyli BSW. W żandarmerii nie ma nikogo kto by kontrolował bestialstwo, bandytyzm i złodziejstwo szczególnie na wyższych szczeblach. Czas to zmienić.
Salvador