UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żandarmeria jest gorzej przesiąknięta fekalimi niż policja. W policji jest przynajmniej policja w policji czyli BSW. W żandarmerii nie ma nikogo kto by kontrolował bestialstwo, bandytyzm i złodziejstwo szczególnie na wyższych szczeblach. Czas to zmienić.

Salvador

Anuluj