Wybrany wątek opinii
Żandarmeria jest gorzej przesiąknięta fekalimi niż policja. W policji jest przynajmniej policja w policji czyli BSW. W żandarmerii nie ma nikogo kto by kontrolował bestialstwo, bandytyzm i złodziejstwo szczególnie na wyższych szczeblach. Czas to zmienić.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Salvador jak lubisz srac we wlasne gniazdo i byc donosicielem na kolegow w pracy to nie ma sie co dziwic ,ze sie tak oburzyles ,frajerzyno
Do moderacji
Odpowiedz
2
5