UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Puknij się w głowę i obejrzyj TVP 1albo TVP INFO. tam dopiero masz życiowe reportaże.A to zwykła artykuł,który dotyczy wojskowych.A dla Was elblazan hasło wojsko i już macie używanie,opluwanie i obrzucanie ich błotem .Ot i cała prawda .
Gosc