UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Puknij się w głowę i obejrzyj TVP 1albo TVP INFO. tam dopiero masz życiowe reportaże.A to zwykła artykuł,który dotyczy wojskowych.A dla Was elblazan hasło wojsko i już macie używanie,opluwanie i obrzucanie ich błotem .Ot i cała prawda .

Gosc

Anuluj