A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ludzie nadal myślą że żołnierz w stopniu szeregowego zarabia miliony?
Starzy szeregowi, podoficerowie, jenerałowie ? Na co ja płacę podatki ?
Na 500+
Skąd ten przelicznik? Pol miliona zlotych? To co oni mieli przy sobie 50 kg?
Temat dla Smarzowskiego albo Vegi.
Pasikowski byłby w temacie wojskowym szczególnie ukrywających się bandytów z żandarmerii
Resortówe dzieci i lewactwo
Dobra zmiana
proponuje nakrecenie filmu pod tytulem TREP
A cywile na Kosynierów nie mają problemów z handlem.