37
09.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ludzie nadal myślą że żołnierz w stopniu szeregowego zarabia miliony?
A A (2018.10.09)
Starzy szeregowi, podoficerowie, jenerałowie ? Na co ja płacę podatki ?
WichroweWzgórza. (2018.10.09)
Na 500+
Gosc (2018.10.09)
Skąd ten przelicznik? Pol miliona zlotych? To co oni mieli przy sobie 50 kg?
ZawadziaSZ (2018.10.09)

info

6  
  0
Temat dla Smarzowskiego albo Vegi.
(2018.10.09)
Pasikowski byłby w temacie wojskowym szczególnie ukrywających się bandytów z żandarmerii
(2018.10.09)

info

1  
  0
Resortówe dzieci i lewactwo
(2018.10.09)

info

3  
  1
Dobra zmiana
(2018.10.09)

info

1  
  1
proponuje nakrecenie filmu pod tytulem TREP
(2018.10.09)
A cywile na Kosynierów nie mają problemów z handlem.
(2018.10.09)

info

0  
  0