Żołnierze podejrzani o handel narkotykami

37
09.10.2018
Żołnierze podejrzani o handel narkotykami
fot. nadesłana
Żołnierze Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Elblągu zatrzymali dwóch szeregowych podejrzanych o posiadanie narkotyków i handel nimi. Mieli przy sobie amfetaminę o wartości około pół miliona złotych!
W trakcie prowadzonych czynności ujawniono znaczne ilości amfetaminy o szacunkowej wartości około pół miliona złotych, papierosy bez polskich znaków akcyzy oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce. Pierwszemu z zatrzymanych żołnierzy, 34-latkowi - grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Drugi z mężczyzn (42 lata), który usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających oraz ich posiadania, został objęty nadzorem przełożonego oraz zawieszony w czynnościach służbowych. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.
   Śledztwo w tej sprawie prowadzi Oddział ŻW w Elblągu pod nadzorem Wydziału ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
st. chor. Lidia Osik, Żandarmeria Wojskowa w Elblągu

   Od redakcji:
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do zatrzymań doszło w jednym z budynków przy ul. Kosynierów Gdyńskich.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.
(2018.10.09)

info

24  
  3
Żandarm sie żeni
(2018.10.09)

info

13  
  3
Ale musieli walić hahhahąhhahahahha
Cyt (2018.10.09)

info

11  
  0
Ale musieli walić haahahahahha
Cyt (2018.10.09)

info

6  
  1
Sprawy nie znam ale na bank w żandarmerii pracują bandyci pod przykrywką prawa. Cykl reportaży na jednym z poczytnych portali ujawnia minimalną skale problemu w tej bandyckiej formacji. Metody typowo gestapowskie. Próbują złamać człowieka ale nie każdy im się da. Z tego co wiem, płacą za informacje.
(2018.10.09)
chciałbym zapytać: co się dzieje z pewnymi oficerami, przy których znaleziono podobną ilość prochów? Wydaje mi się, że w dalszym ciągu pełnią służbę w polskim wojsku. Z tym, że jeden w stolicy, a drugi na miejscu. Wstyd i żenada. ..
sgru (2018.10.09)
Musisz palic mocny towar ,skoro wypisujesz takie brednie hahahaah wez juz chlopie odstaw to bo masz sieczke zamiast mozgu
82 (2018.10.09)
biedaku, popuść gumkę w stringach bo towar pierwsza klasa
(2018.10.09)

info

5  
  2
Zatrważająca treść. Podejrzani o posiadanie i posiadali.
(2018.10.09)

info

4  
  0
Brawo brawo, jak widać nikt nie jest doskonały :)
(2018.10.09)

info

2  
  2