Wybrany wątek opinii
Sprawy nie znam ale na bank w żandarmerii pracują bandyci pod przykrywką prawa. Cykl reportaży na jednym z poczytnych portali ujawnia minimalną skale problemu w tej bandyckiej formacji. Metody typowo gestapowskie. Próbują złamać człowieka ale nie każdy im się da. Z tego co wiem, płacą za informacje.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Musisz palic mocny towar ,skoro wypisujesz takie brednie hahahaah wez juz chlopie odstaw to bo masz sieczke zamiast mozgu
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Umiesz czytać ze zrozumieniem!?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2