Wybrany wątek opinii

Sprawy nie znam ale na bank w żandarmerii pracują bandyci pod przykrywką prawa. Cykl reportaży na jednym z poczytnych portali ujawnia minimalną skale problemu w tej bandyckiej formacji. Metody typowo gestapowskie. Próbują złamać człowieka ale nie każdy im się da. Z tego co wiem, płacą za informacje.
(2018.10.09)
Musisz palic mocny towar ,skoro wypisujesz takie brednie hahahaah wez juz chlopie odstaw to bo masz sieczke zamiast mozgu
82 (2018.10.09)
Umiesz czytać ze zrozumieniem!?
Kilogram (2018.10.09)
Powrót do komentarzy