Chcieli "ustawki", posiedzą w areszcie
Policjanci zatrzymali trzech pseudokibiców z Gdańska (fot. policja.pl)
Mieli kominiarki na głowach, w rękach kije bejsbolowe i siekiery. Zablokowali dwa pasy ruchu na "siódemce" i czekali. Pseudokibice z Olsztyna i Gdańska w ten sposób próbowali doprowadzić do konfrontacji z wracającymi z meczu elbląskimi kibicami. Do bójki nie doszło, bo interweniowali policjanci. Do sprawy zatrzymano trzech mieszkańców województwa pomorskiego. Mężczyźni dwa najbliższe miesiące spędzą w areszcie.