UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Deoo - Masz coś pod swoim deklem??? Chyba nie oglądasz telewizji, bo ci z PiSu mają jednoznaczne zdanie a mianowicie żadnego pobłażania dla takich bandytów. Nie pisz bzdur i nieprawdy !!!
@Deoo - Masz coś pod swoim deklem??? Chyba nie oglądasz telewizji, bo ci z PiSu mają jednoznaczne zdanie a mianowicie żadnego pobłażania dla takich bandytów. Nie pisz bzdur i nieprawdy !!!