Wybrany wątek opinii

Kolejny przykład bezsilności władz, które z pobudek politycznych chronią bandytów stadionowych obdarzając ich tytułem bohaterów. Takie osoby oraz tego rodzaju zjawiska to hańba polskiej państwowości. Kiedy naprawdę władze zajmą się tym problemem. Skoro są siły i środki na zabezpieczanie jakiś miesięcznic czy marszów w różnym celu to chyba możnaby je skierować na walkę z tymi bandytami. Wara bandytom stadionowym, bo inaczej zniszczą oni resztki praworządności i dojdzie do dyktatury chamstwa i prymitywu w postaci bezmózgowców tepogłowych.
Deoo (2018.05.23)
@Deoo - Masz coś pod swoim deklem??? Chyba nie oglądasz telewizji, bo ci z PiSu mają jednoznaczne zdanie a mianowicie żadnego pobłażania dla takich bandytów. Nie pisz bzdur i nieprawdy !!!
(2018.05.23)
@Deoo - Ale przecież już do tego doszło. .Spóźniony komentarz o jakieś 10 lat;)
(2018.05.23)
@Deoo - Brawo! Musimy teraz głosować na PO, które zrobi dokładnie to samo, co PiS!
(2018.05.23)
wy. .re. da. laj na wschód wieśniaku. tylko PiS bo to patrioci nie to co te konfidenty z po z tobą na czele
RodowityElblążanin (2018.05.25)
jesteś konfident jak te całe po tyle w temacie
ElblągzaPiS (2018.05.25)
Powrót do komentarzy