UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dodatkowo dobrze by było dożywotnio zabrać prawo jazdy za stworzenie zagrożenie w ruchu lądowym a także obciążyć kosztami akcji. Jest tyle innych sportów walki na których można sie wyżyć, jak chcą dać sobie po mordzie niech sobię dadzą, ale niech nie stwarzają zagrożenia dla innych, i potem nie blokują miejsca w szpitalu, bo ręke trzeba w gips albo zaszyć ranę. ..

NiePrawyAleSprawiedliwy

Anuluj