UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie była ustawka, tylko zasadzka, panowie dziennikarze. Betonu z Gdańska i olsztyńskie zawiązały układ chuliganski. A my dalej swoje - My wierzymy tylko w ZKS Olimpio o nasz o nasz.

Kilimandżaro

Anuluj