UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie była ustawka, tylko zasadzka, panowie dziennikarze. Betonu z Gdańska i olsztyńskie zawiązały układ chuliganski. A my dalej swoje - My wierzymy tylko w ZKS Olimpio o nasz o nasz.
Kilimandżaro
To nie była ustawka, tylko zasadzka, panowie dziennikarze. Betonu z Gdańska i olsztyńskie zawiązały układ chuliganski. A my dalej swoje - My wierzymy tylko w ZKS Olimpio o nasz o nasz.
Kilimandżaro