UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dodatkowo dobrze by było dożywotnio zabrać prawo jazdy za stworzenie zagrożenie w ruchu lądowym a także obciążyć kosztami akcji. Jest tyle innych sportów walki na których można sie wyżyć, jak chcą dać sobie po mordzie niech sobię dadzą, ale niech nie stwarzają zagrożenia dla innych, i potem nie blokują miejsca w szpitalu, bo ręke trzeba w gips albo zaszyć ranę. ..
NiePrawyAleSprawiedliwy