A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
chory kraj a wystarczy kibolom dać do zapłacenia kary po 50 tys i się uspokoja. W Anglii nikt nie wejdzie na murawe-kibic chyba że Polak.
@Deoo - Ale przecież już do tego doszło. .Spóźniony komentarz o jakieś 10 lat;)
Brudzinskiego polowanie na patriotów. Jak na nas najada imigranci z maczetami to kto nas obroni? Policja, straż? WĄTPIĘ
Nie ulega wątpliwości, że część kibiców to bandyci jedank zdecydowana większość patriici.
A co to komu przeszkadza? Chcą się lać, niech się leją! Powinni zbudować jakąś halę, dać broń i problem rozwiąże się sam!
@Deoo - Brawo! Musimy teraz głosować na PO, które zrobi dokładnie to samo, co PiS!
Dobrze napisałeś. Tylko niech robią to w lesie
Kiedy w Elblagu budowano okręty w olsztynie wypasano krowy - dalej tak jest :)
Teraz to się dopiero widać jaki to jest sportowy tryb życia w Lechii i Stomilu...jak tak to się prują na Olimpię niby że nic nie znaczy ale na zasadzkę na nich to ze sprzętem bo co boicie się na pięści uczciwej walki wy buraki z siekierami...
Rolnicy z Olsztyna muszą się wspierać Lechia