42
23.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
chory kraj a wystarczy kibolom dać do zapłacenia kary po 50 tys i się uspokoja. W Anglii nikt nie wejdzie na murawe-kibic chyba że Polak.
(2018.05.23)

info

21  
  1
@Deoo - Ale przecież już do tego doszło. .Spóźniony komentarz o jakieś 10 lat;)
(2018.05.23)
Brudzinskiego polowanie na patriotów. Jak na nas najada imigranci z maczetami to kto nas obroni? Policja, straż? WĄTPIĘ
(2018.05.23)

info

10  
  3
Nie ulega wątpliwości, że część kibiców to bandyci jedank zdecydowana większość patriici.
Mieszkaniec Elbląga (2018.05.23)
A co to komu przeszkadza? Chcą się lać, niech się leją! Powinni zbudować jakąś halę, dać broń i problem rozwiąże się sam!
(2018.05.23)

info

9  
  3
@Deoo - Brawo! Musimy teraz głosować na PO, które zrobi dokładnie to samo, co PiS!
(2018.05.23)
Dobrze napisałeś. Tylko niech robią to w lesie
(2018.05.23)
Kiedy w Elblagu budowano okręty w olsztynie wypasano krowy - dalej tak jest :)
L (2018.05.23)

info

27  
  1
Teraz to się dopiero widać jaki to jest sportowy tryb życia w Lechii i Stomilu...jak tak to się prują na Olimpię niby że nic nie znaczy ale na zasadzkę na nich to ze sprzętem bo co boicie się na pięści uczciwej walki wy buraki z siekierami...
(2018.05.23)

info

26  
  1
Rolnicy z Olsztyna muszą się wspierać Lechia
kolega_wiadomo_kogo (2018.05.23)

info

17  
  0