UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny przykład bezsilności władz, które z pobudek politycznych chronią bandytów stadionowych obdarzając ich tytułem bohaterów. Takie osoby oraz tego rodzaju zjawiska to hańba polskiej państwowości. Kiedy naprawdę władze zajmą się tym problemem. Skoro są siły i środki na zabezpieczanie jakiś miesięcznic czy marszów w różnym celu to chyba możnaby je skierować na walkę z tymi bandytami. Wara bandytom stadionowym, bo inaczej zniszczą oni resztki praworządności i dojdzie do dyktatury chamstwa i prymitywu w postaci bezmózgowców tepogłowych.

Deoo