32
30.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Droga redakcji,jak już piszecie artykuł to może najpierw zasięgnijcie wiedzy AKTUALNEJ na ten temat od prokuratury,bo dwie rzeczy w tym artykule są nieprawdą i pora to w końcu sprostować!!! Piszecie tylko to co było mówione 2 miesiące temu,a trochę zmian zaszło w tej sprawie.
Kobieta80 (2018.03.31)

info

9  
  0
Sądząc po komentarzach dochodzę do wniosku, że większość komentujących to nauczyciele.W ich wpisach brak empatii i zrozumienia dla krzywdy, jaka spotkała tego chłopca. Określanie go "faltuapa" jest bardzo nieeleganckie. Dziecko w szkole powinno czuć się bezpiecznie tym bardziej nauczyciel nie powinien narażać go na utratę zdrowia.
Takijeden (2018.03.31)

info

11  
  7
@Oko - Normalni ludzie żyją z procentów i pracują kiedy i jeśli chcą. Zazdrościsz nauczycielom? Było się uczyć gamoniu!!!!
Słowa (2018.03.31)
Pan dyrektor za brak nadzoru nad kadrą dydaktyczną i nie dopełnieniem obowiązków zawodowych powinien stanąć na zarzutach:)
Miki:) (2018.03.31)

info

10  
  3
W samo sedno :)
(2018.03.31)
Paczki słabo oznaczone? Szanowny to jakże dobrze, że to granaty nie były. Takie tłumaczenie dyrektora to jak tłumaczenie himusa złapanego z papierosem.
Też nauczyciel (2018.03.31)
A pan dyrektor to jest w tym temacie czysty jak łza? Czy też ma coś za uszami? Współodpowiedzialny za to wydarzenie. To powinno być oczywiste. Ale czy jest? W Elblągu nie zawsze.
no i co? (2018.03.31)

info

7  
  3
UWAGA RZĄD TO ZDRADA!!!!! 5 kwietnia protest pod ministerstwem energii w Warszawie przeciw sprzedaży za 1/10000 wartości kopalni węgla kamiennego Krupiński!!!!
(2018.03.31)

info

5  
  0
Za nauczycieli odpowiada szanowny pan Dyrektor
Sprawiedliwy narod (2018.03.31)

info

3  
  3
ma być w każdej sali jednoczesnie i pilnować wszystkich n-li i uczniów?Pewnie również po szkole
(2018.03.31)

info

6  
  3