UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sądząc po komentarzach dochodzę do wniosku, że większość komentujących to nauczyciele.W ich wpisach brak empatii i zrozumienia dla krzywdy, jaka spotkała tego chłopca. Określanie go "faltuapa" jest bardzo nieeleganckie. Dziecko w szkole powinno czuć się bezpiecznie tym bardziej nauczyciel nie powinien narażać go na utratę zdrowia.

Takijeden