32
30.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Odwaliło Ci
(2018.03.31)
Moim zadaniem trzeba dla przykładu ukarać aby inne mądrale i przedstawicie ciała pedagogicznego nie wysługiwały się dziećmi a Pan petrulewicz nie nie rżnie głupa bo też powinien ponieść karę . Rodzicom tego chłopca sugeruje złożenia donieniesienie na policji o naruszenie dóbr osobistych w niektórych komentarzach obracających poszkodowanego .Zyjemy w państwie prawa i nasze dzieci mają prawo czuć się bezpiecznie i nikt bezkarnie nie może ich obrażać
(2018.03.31)

info

6  
  5
Akurat zeby byc nauczycielem to niewiele sie trzeba uczyc ????????????????
Plujka muszka (2018.03.31)
Współczuję poszkodowanym dzieciom, ich rodzinom, współczuję także nauczycielce i jej rodzinie. .wypadek. .. chwila. .. nikt tego nie chciał. .. Sama jestem nauczycielką na macierzyńskim, i tak się zastanawiam, czy od września wracać do pracy, czy zmienić profesję. .za marne pieniądze taka odpowiedzialność za drugiego człowieka i straszne tego konsekwencje. ..
jamamaja (2018.03.31)

info

9  
  1
Nie maja wolnego, maja dyżury bo działa świetlica dla dzieci rodziców którzy wolnego nie maja
(2018.03.31)
dyrektor powinien sie natychmiast podac do dymisji.
opus (2018.04.01)
A co on minister? :D Hehe
(2018.04.01)
No i dobrze że sprzątają, a nie wyrosną takie niemoty. Kiedyś uczniowie robili wszystko, uczyli się prospołecznych postaw, teraz nie potrafią NIC. No może nie tak nic, bo smartphona, komputer obsłużą, a mamuśki, ojej jakie to biedne dziecko, przepuchlikni dostanie, jak kredę przyniesie. Co za ofiary życiowe chowają teraz.
(2018.04.03)
@Oko - Trzeba było myśleć, co zrobić z dziećmi, jak się prokreowało! Nauczyciel to nie darmowa niańka!!!!
(2018.04.03)
@Też nauczyciel - No pewnie że nauczyciel, bo któż by tak komentował!
(2018.04.03)