Wybrany wątek opinii
@Oko - Normalni ludzie żyją z procentów i pracują kiedy i jeśli chcą. Zazdrościsz nauczycielom? Było się uczyć gamoniu!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
W samo sedno :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Akurat zeby byc nauczycielem to niewiele sie trzeba uczyc ????????????????
Do moderacji
Odpowiedz
2
2