Wybrany wątek opinii

@Oko - Normalni ludzie żyją z procentów i pracują kiedy i jeśli chcą. Zazdrościsz nauczycielom? Było się uczyć gamoniu!!!!
Słowa (2018.03.31)
W samo sedno :)
(2018.03.31)
Akurat zeby byc nauczycielem to niewiele sie trzeba uczyc ????????????????
Plujka muszka (2018.03.31)
Powrót do komentarzy