UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan dyrektor za brak nadzoru nad kadrą dydaktyczną i nie dopełnieniem obowiązków zawodowych powinien stanąć na zarzutach:)

Miki:)

Anuluj