UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Oko - Normalni ludzie żyją z procentów i pracują kiedy i jeśli chcą. Zazdrościsz nauczycielom? Było się uczyć gamoniu!!!!

Słowa

Anuluj