UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sądząc po komentarzach dochodzę do wniosku, że większość komentujących to nauczyciele.W ich wpisach brak empatii i zrozumienia dla krzywdy, jaka spotkała tego chłopca. Określanie go "faltuapa" jest bardzo nieeleganckie. Dziecko w szkole powinno czuć się bezpiecznie tym bardziej nauczyciel nie powinien narażać go na utratę zdrowia.
Takijeden