UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sądząc po komentarzach dochodzę do wniosku, że większość komentujących to nauczyciele.W ich wpisach brak empatii i zrozumienia dla krzywdy, jaka spotkała tego chłopca. Określanie go "faltuapa" jest bardzo nieeleganckie. Dziecko w szkole powinno czuć się bezpiecznie tym bardziej nauczyciel nie powinien narażać go na utratę zdrowia.

Takijeden

Anuluj