Wybrany wątek opinii

Czy ktoś może racjonalnie wytłumaczyć jakim prawem nauczyciele mają wolne już od wielkiego czwartku aż do środy?! Normalni ludzie pracują w te dni. Co mają ze swoimi dziecmi w tym czasie zrobić?
Oko (2018.03.31)
Trochę jesteś niedoinformowany, to że nie ma lekcji nie znaczy, że szkoła jest zamknięta i nie zajmuje się dziećmi. A swoją drogą jak my byliśmy mali to też mieliśmy wolne i cieszyliśmy się że rodzice pozwalają nam zostać w domu...
mama ucznia (2018.03.31)
Widac że nie ma pojęcia o tym co pisze. W każdej szkole w tych dniach otwarta jest świetlica w której nauczyciele pełnią dyżur. Każde dziecko może przyjść
Zytka (2018.03.31)
@Oko - Normalni ludzie żyją z procentów i pracują kiedy i jeśli chcą. Zazdrościsz nauczycielom? Było się uczyć gamoniu!!!!
Słowa (2018.03.31)
Nie maja wolnego, maja dyżury bo działa świetlica dla dzieci rodziców którzy wolnego nie maja
(2018.03.31)
@Oko - Trzeba było myśleć, co zrobić z dziećmi, jak się prokreowało! Nauczyciel to nie darmowa niańka!!!!
(2018.04.03)
Powrót do komentarzy