UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A pan dyrektor to jest w tym temacie czysty jak łza? Czy też ma coś za uszami? Współodpowiedzialny za to wydarzenie. To powinno być oczywiste. Ale czy jest? W Elblągu nie zawsze.
no i co?
A pan dyrektor to jest w tym temacie czysty jak łza? Czy też ma coś za uszami? Współodpowiedzialny za to wydarzenie. To powinno być oczywiste. Ale czy jest? W Elblągu nie zawsze.
no i co?