UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A pan dyrektor to jest w tym temacie czysty jak łza? Czy też ma coś za uszami? Współodpowiedzialny za to wydarzenie. To powinno być oczywiste. Ale czy jest? W Elblągu nie zawsze.

no i co?

Anuluj