Zatrzymani z narkotykami
fot. nadesłana
W miniony weekend policjanci prewencji zatrzymali dwóch młodych mężczyzn pod zarzutem posiadania narkotyków. 26-latek zatrzymany przy ulicy Browarnej miał woreczek z marihuaną, z kolei zatrzymany na placu Słowiańskim 28-latek miał przy sobie amfetaminę. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.