42
14.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak i najpwriw orzekli ze jechala 180. druga ekspertyza ok 140 a trzecia że max 90
prawo dla bogatych (2018.03.14)
To się nawyprzedzał starym rumplem paseratti...
+×÷=/_ (2018.03.14)

info

2  
  1
W końcu. To, że stracił córkę nie zmienia faktu, że sam ja zabił, a za to powinna być kara. Niech stanie przed odpowiedzialnością za wyprzedzanie na łuku... Szkoda go, ale to są konsekwencje.
B. (2018.03.14)

info

5  
  2
To, że zabił córkę, a druga jest w stanie ciężkim nie może w żadnym razie być przyczynkiem do wyjątkowego złagodzenia kary. Nie bądźmy hipokrytami, bo co powiedzielibyśmy, gdyby na łuku drogi zabił nasze dziecko ? Czy też bylibyśmy skłoni uznać argument, że już poniósł karę ?
(2018.03.15)

info

5  
  0
Hieny nie ządają krwi tylko sprawiedliwosci, wyobraz sobie ze to spotkało twoje corki, bo przypadkiem z nim jechały. Tez bedziesz taki wspaniałomyslny.
beata93 (2018.03.15)
A dla czego policja nie ustawia się tam nie oznakowanym radiowozem np. przy pompie - i nie wyłapuje tych co tam wyprzedzają?? Nie on pierwszy i nie ostatni tam wyprzedzał i spowodował wypadek czemu policja łapie na radar ustawiając się na stacji benzynowej na ul. Warszawskiej?? Czy tam między rondami jest tak niebezpiecznie??
(2018.03.15)
@Życzliwy - Człowieku, on nie stracił córki tylko ją zabił a to różnica. .
(2018.03.16)
Może dlatego, że każdy kierowca to osoba dorosła w pełni odpowiadająca za swoje czyny? Dlaczego w Polsce ludzi dorosłych na siłę stara się traktować jak dzieci-ciamajdy którym wszystko trzeba tłumaczyć, pilnować, sprawdzać a jak coś "zmajstrują" to zamiast pozwolić im ponieść konsekwencje swojego działania to na siłę próbuje się ich usprawiedliwiać, pogłaskać po głowie i puścić do domu? Chory kraj. .Od dorosłej osoby powinniśmy oczekiwać dojrzałości a nie zachowania rodem z pod bramy jak gnój z gilem pod pachę w ortalionie bez żadnej kultury. .Jakie oczekiwania taka rzeczywistość. ..
(2018.03.16)
Rząd powinien zmusić społeczeństwo do zlikwidowania wszystkich rupieci starszych niż 10 lat, nie każdy miałby samochód a zwłaszcza gamoń z sieczką w głowie bo samochody nie byłyby dostępne dla najbiedniejszych w związku z tym odzyłaby komunikacja miejsa i poza miejska i mialaby mozliwosc rozbudowywania się a na naszych drogach było by wiecej miejsca, wiecej miejsc na parkingach w miastach, mniej spalin, mniej rupieci ktore wolno przyspieszają i mniej idiotów na drogach którym się wydaje ze pana boga zlapali za noge bo grata kupili za 10 tys zl. ..
(2018.03.16)
Co za bzdura. Facet sam sie ukaral to jeszcze mu dowalic noz w plecy od wymiaru sprawiedliwosci. Przyjazne panstwo. Facet sie poprawi odsiadka i resocjalizacja przywroci go spoleczenstwu.
Absurd (2018.03.16)

info

0  
  1