Wybrany wątek opinii

A dla czego policja nie ustawia się tam nie oznakowanym radiowozem np. przy pompie - i nie wyłapuje tych co tam wyprzedzają?? Nie on pierwszy i nie ostatni tam wyprzedzał i spowodował wypadek czemu policja łapie na radar ustawiając się na stacji benzynowej na ul. Warszawskiej?? Czy tam między rondami jest tak niebezpiecznie??
(2018.03.15)
Może dlatego, że każdy kierowca to osoba dorosła w pełni odpowiadająca za swoje czyny? Dlaczego w Polsce ludzi dorosłych na siłę stara się traktować jak dzieci-ciamajdy którym wszystko trzeba tłumaczyć, pilnować, sprawdzać a jak coś "zmajstrują" to zamiast pozwolić im ponieść konsekwencje swojego działania to na siłę próbuje się ich usprawiedliwiać, pogłaskać po głowie i puścić do domu? Chory kraj. .Od dorosłej osoby powinniśmy oczekiwać dojrzałości a nie zachowania rodem z pod bramy jak gnój z gilem pod pachę w ortalionie bez żadnej kultury. .Jakie oczekiwania taka rzeczywistość. ..
(2018.03.16)
Rząd powinien zmusić społeczeństwo do zlikwidowania wszystkich rupieci starszych niż 10 lat, nie każdy miałby samochód a zwłaszcza gamoń z sieczką w głowie bo samochody nie byłyby dostępne dla najbiedniejszych w związku z tym odzyłaby komunikacja miejsa i poza miejska i mialaby mozliwosc rozbudowywania się a na naszych drogach było by wiecej miejsca, wiecej miejsc na parkingach w miastach, mniej spalin, mniej rupieci ktore wolno przyspieszają i mniej idiotów na drogach którym się wydaje ze pana boga zlapali za noge bo grata kupili za 10 tys zl. ..
(2018.03.16)
Powrót do komentarzy