Wybrany wątek opinii
A dla czego policja nie ustawia się tam nie oznakowanym radiowozem np. przy pompie - i nie wyłapuje tych co tam wyprzedzają?? Nie on pierwszy i nie ostatni tam wyprzedzał i spowodował wypadek czemu policja łapie na radar ustawiając się na stacji benzynowej na ul. Warszawskiej?? Czy tam między rondami jest tak niebezpiecznie??
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Może dlatego, że każdy kierowca to osoba dorosła w pełni odpowiadająca za swoje czyny? Dlaczego w Polsce ludzi dorosłych na siłę stara się traktować jak dzieci-ciamajdy którym wszystko trzeba tłumaczyć, pilnować, sprawdzać a jak coś "zmajstrują" to zamiast pozwolić im ponieść konsekwencje swojego działania to na siłę próbuje się ich usprawiedliwiać, pogłaskać po głowie i puścić do domu? Chory kraj. .Od dorosłej osoby powinniśmy oczekiwać dojrzałości a nie zachowania rodem z pod bramy jak gnój z gilem pod pachę w ortalionie bez żadnej kultury. .Jakie oczekiwania taka rzeczywistość. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Rząd powinien zmusić społeczeństwo do zlikwidowania wszystkich rupieci starszych niż 10 lat, nie każdy miałby samochód a zwłaszcza gamoń z sieczką w głowie bo samochody nie byłyby dostępne dla najbiedniejszych w związku z tym odzyłaby komunikacja miejsa i poza miejska i mialaby mozliwosc rozbudowywania się a na naszych drogach było by wiecej miejsca, wiecej miejsc na parkingach w miastach, mniej spalin, mniej rupieci ktore wolno przyspieszają i mniej idiotów na drogach którym się wydaje ze pana boga zlapali za noge bo grata kupili za 10 tys zl. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0