UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może dlatego, że każdy kierowca to osoba dorosła w pełni odpowiadająca za swoje czyny? Dlaczego w Polsce ludzi dorosłych na siłę stara się traktować jak dzieci-ciamajdy którym wszystko trzeba tłumaczyć, pilnować, sprawdzać a jak coś "zmajstrują" to zamiast pozwolić im ponieść konsekwencje swojego działania to na siłę próbuje się ich usprawiedliwiać, pogłaskać po głowie i puścić do domu? Chory kraj. .Od dorosłej osoby powinniśmy oczekiwać dojrzałości a nie zachowania rodem z pod bramy jak gnój z gilem pod pachę w ortalionie bez żadnej kultury. .Jakie oczekiwania taka rzeczywistość. ..