UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dla czego policja nie ustawia się tam nie oznakowanym radiowozem np. przy pompie - i nie wyłapuje tych co tam wyprzedzają?? Nie on pierwszy i nie ostatni tam wyprzedzał i spowodował wypadek czemu policja łapie na radar ustawiając się na stacji benzynowej na ul. Warszawskiej?? Czy tam między rondami jest tak niebezpiecznie??