UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rząd powinien zmusić społeczeństwo do zlikwidowania wszystkich rupieci starszych niż 10 lat, nie każdy miałby samochód a zwłaszcza gamoń z sieczką w głowie bo samochody nie byłyby dostępne dla najbiedniejszych w związku z tym odzyłaby komunikacja miejsa i poza miejska i mialaby mozliwosc rozbudowywania się a na naszych drogach było by wiecej miejsca, wiecej miejsc na parkingach w miastach, mniej spalin, mniej rupieci ktore wolno przyspieszają i mniej idiotów na drogach którym się wydaje ze pana boga zlapali za noge bo grata kupili za 10 tys zl. ..