UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rząd powinien zmusić społeczeństwo do zlikwidowania wszystkich rupieci starszych niż 10 lat, nie każdy miałby samochód a zwłaszcza gamoń z sieczką w głowie bo samochody nie byłyby dostępne dla najbiedniejszych w związku z tym odzyłaby komunikacja miejsa i poza miejska i mialaby mozliwosc rozbudowywania się a na naszych drogach było by wiecej miejsca, wiecej miejsc na parkingach w miastach, mniej spalin, mniej rupieci ktore wolno przyspieszają i mniej idiotów na drogach którym się wydaje ze pana boga zlapali za noge bo grata kupili za 10 tys zl. ..