UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A dla czego policja nie ustawia się tam nie oznakowanym radiowozem np. przy pompie - i nie wyłapuje tych co tam wyprzedzają?? Nie on pierwszy i nie ostatni tam wyprzedzał i spowodował wypadek czemu policja łapie na radar ustawiając się na stacji benzynowej na ul. Warszawskiej?? Czy tam między rondami jest tak niebezpiecznie??