UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak się nie rozumie przepisów i ich nie przestrzega tak się kończy nie jeden jeszcze zginie przez takich oszołomów, a później płacz ona miała żyć, gdyby nie bezmyślny tatuś. Teraz wszyscy żałują i współczują i co to da.

aRTI