UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby facet popełnił samobójstwo byście państwo komentujący byli ustatsfakcjonowani??Smierć za śmierć prawda? Pomimo różnycy zdań między nami (mną a tym panem bo się znamy), nie życzę mu źle, nie oceniam go i z całego serca bardzo wspólczuję jemu i jego rodzinie. Sam jestem ojcem i nie wyobrażam sobie siebie na jego miejscu, oddał bym wszystko zeby mnie to nie spotkało. Zrozumcie to ludzie, a proponuję zeby portel blokował komentaze do takich artykułów